Access Bars

Access Bars - czego doświadczysz

Co może się zmienić po spotkaniu?

Jak wygląda sesja?

Sesja odbywa się na leżąco. 

Nie wymaga specjalnego przygotowania ani stroju.

Nie ma żadnych przeciwskazań do wykonania sesji, jedyne co potrzebujesz to chęć i wola. Sesje można wykonywać również dzieciom i młodzieży.

Podczas sesji może się zdarzyć, że zaśniesz. Nie ma to jednak wpływu na jej skuteczność.  

Niekiedy pacjenci odczuwają dreszcze bądź mrowienie w dłoniach lub całym ciele. Jest to jednak bardzo indywidualne. 

Podczas sesji dotykam 32 punkty na Twojej głowie. Jest to bardzo delikatny dotyk. Jeśli jest Twoja chęć do wykonania głębszej pracy i zmiany przekonań, schematów zadaję również określone pytania. 

Podczas sesji zmienia się nie tylko stan ciała za pośrednictwem dotyku głowy. Może zmienić się bardzo wiele, a jakość Twojego życia wzrośnie dzięki połączeniu dotyku czyli pracy z ciałem i pracy z mindsetem dzięki zadawaniu pytań. Odpowiedni zestaw pytań to zmiana perspektywy, otwarcie nowych możliwości, dostrzeżenie większej ilości rozwiązań. 

Pytania „zabierasz” ze sobą, a zatem możesz kontynuować ich zadawanie po sesji. Warunek skuteczności jest jeden: zadawać je sobie!

Ile sesji trzeba doświadczyć, aby coś się zmieniło?

To zależy w jakim punkcie życia jesteś i co dokładnie chcesz zmienić. Przyjdź spróbuj, doświadcz. 

Czy sesja Access Bars jest dla mnie?

Czas trwania spotkania: 70-80 min

Miejsce: gabinet Poznań, ul. Słoneczna 40

Inwestycja: 250 zł

Terapia Access Bars otrzymała certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Terapii Manualnych w USA

Access Bars jest jednym z narzędzi Access Consciousness. Twórcą jest Gary Douglas, który ponad 20 lat temu dotarł do takiego momentu w swoim życiu kiedy nic nie miało sensu. Doszedł do wniosku, że jeżeli w życiu nie chodzi o nic więcej to nie jest on takim życiem zainteresowany. Zaczął więc zadawać pytania. 

Kim mogę być?

Co mogę robić, mieć, kreować, generować co uczyniłoby moje życie i świat lepszym miejscem?

Co mogę spostrzegać, wiedzieć i kim mogę być, aby moje życie było warte życia. 

Po zadaniu tychże pytań, będąc otwartym i chętnym na otrzymanie czegokolwiek co się pojawiało, obserwował i zaczął dostawać odpowiedzi. Nie ustawał jednak w swoich pytaniach. Z czasem zaczął dostrzegać, które pytania „działają”, a zatem wpływają na zmianę postrzegania siebie, bliskich i świata wokół. 

Kiedy zaczął dzielić się tą wiedzą z innymi, został poproszony przez swojego przyjaciela o wsparcie masażu pytaniami. Podczas tegoż spotkania odkrył 32 punkty na głowie, których dotyk (delikatna stymulacja) powoduje dodatkowe korzyści zarówno dla samopoczucia jak i dla długotrwałej zmiany. Jedynym warunkiem jest chęć, otwartość i gotowość zmiany. 

Od tego czasu Access Bars został rozpowszechniony do 171 krajów. 

Powstało do tej pory ok 60 innych narzędzi w Access Consciousness.

Oczywiście ta historia jest przedstawiona w dużym skrócie.

Jak Access Bars zmienił moje życie i dlaczego się tym zajęłam?

Jestem zwolennikiem patrzenia na człowieka jako całość. Poszukiwałam metody, która połączy umysł i ciało, aby zmiana była możliwa na wielu poziomach, aby dokonywała się bardziej sprawnie i efektywnie. 

Delikatny dotyk wraz z zadawaniem pytań spowodował, że nie tylko sesja jest przyjemna (zmiana nie boli:)), ale także daje nowe spojrzenie na wiele spraw. Dzięki Access Bars zyskałam i nadal zyskuję rozwiązania tematów, które dotąd wydawały mi się trudne. Czuję się o wiele lżej i doświadczam łatwości i więcej radości w moim życiu. Dzielę się tym doświadczeniem z klientami ponieważ sama doświadczam niezwykłych efektów po spotkaniach z Access Bars. 

Zapraszam Cię do Poznania!