Dobra sprzedaż domów

Dobra sprzedaż domów

Sprzedaż domu wiąże się często z obudzeniem ważnych wspomnień dotyczących przełomowych wydarzeń w życiu, z dorastaniem, wychowaniem dzieci, świętami, pięknymi momentami lub chwilami, które chcesz zatrzymać. Wszystko to budzi sporo emocji. Zastanawiasz się czy Twój dom zostanie przekazany w dobre ręce. Czy kupi go ktoś kto będzie o niego dbał tak jak Ty. Do tego dochodzą osobiste przekonania odnośnie samej transakcji związane z czasem jej trwania, sytuacją gospodarczo-ekonomiczną itd.  Dlatego bywa tak, że mimo ceny i dobrze przygotowanej oferty, dom się nie sprzedaje.  

Jako osoba nie związana emocjonalnie z Twoim domem, a jednocześnie na co dzień pracująca z ludźmi – ich emocjami, zachowaniami, zauważam bardzo szybko gdzie tkwi przeszkoda. Sprawnie znajduję rozwiązanie i przeprowadzam sprzedaż efektywnie. 

Zatem jeśli masz ochotę na ciekawą i dość wyjątkową podróż, która zamknie Twój stary rozdział i dosłownie otworzy drzwi do nowego, zapraszam Cię bardzo serdecznie! 

Magdalena   

Otrzymujesz spokój, pewność i bezpieczeństwo w zakresie kompleksowej i sprawnej obsługi transakcji.

Jak mogę Cię przekonać?

Jak wygląda współpraca?

Przygotowanie

Przygotowanie oferty

Obsługa oferty

Finalizacja transakcji

Opinie

Nasza współpraca w trakcie kupna nieruchomości przebiegała w sposób wzorcowy.

Z pełnym przekonaniem polecam Panią Magdaleną Durską, jako osobę pośredniczącą w zakupie nieruchomości.

Nasza współpraca w trakcie kupna nieruchomości w Poznaniu przebiegała w sposób wzorcowy. Pani Magdalena Durska wykazała się sprawnością w załatwianiu spraw urzędowych. Z zaangażowaniem pomagała na każdym etapie realizowania umowy. Kontakt zarówno bezpośredni jak i drogą elektroniczną zawsze przebiegał w życzliwiej atmosferze.

Ryszard N.

Na Dobre Magdalena Durska
5
2022-07-25T12:18:11+01:00

Ryszard N.

Z pełnym przekonaniem polecam Panią Magdaleną Durską, jako osobę pośredniczącą w zakupie nieruchomości. Nasza współpraca w trakcie kupna nieruchomości w Poznaniu przebiegała w sposób wzorcowy. Pani Magdalena Durska wykazała się sprawnością w załatwianiu spraw urzędowych. Z zaangażowaniem pomagała na każdym etapie realizowania umowy. Kontakt zarówno bezpośredni jak i drogą elektroniczną zawsze przebiegał w życzliwiej atmosferze.

Decyzja była strzałem w dziesiątkę.

Powierzyłem sprzedaż segmentu szeregowca Pani Magdalenie Durskiej na wyłączność i ta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Pani Magdalena kompleksowo zajęła się zbudowaniem oferty oraz wypromowaniem jej w mediach, obsłużyła ruch odwiedzających z moim minimalnym zaangażowaniem oraz wzięła na siebie negocjowanie jak najkorzystniejszych dla mnie warunków sprzedaży. Wspierała mnie także w procesie zgromadzenia niezbędnej dokumentacji urzędowej dzięki czemu zaoszczędziłem dużo czasu.

Pani Magdalena Durska to niezwykle profesjonalny, rzetelny, 100% godny zaufania pośrednik. Jej zaangażowanie i pomoc przekroczyły moje oczekiwania. Bez najmniejszego zawahania polecam współpracę z Panią Magdaleną.

 

Artur M.

Na Dobre Magdalena Durska
5
2022-07-25T12:19:50+01:00

Artur M.

Powierzyłem sprzedaż segmentu szeregowca Pani Magdalenie Durskiej na wyłączność i ta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Pani Magdalena kompleksowo zajęła się zbudowaniem oferty oraz wypromowaniem jej w mediach, obsłużyła ruch odwiedzających z moim minimalnym zaangażowaniem oraz wzięła na siebie negocjowanie jak najkorzystniejszych dla mnie warunków sprzedaży. Wspierała mnie także w procesie zgromadzenia niezbędnej dokumentacji urzędowej dzięki czemu zaoszczędziłem dużo czasu. Pani Magdalena Durska to niezwykle profesjonalny, rzetelny, 100% godny zaufania pośrednik. Jej zaangażowanie i pomoc przekroczyły moje oczekiwania. Bez najmniejszego zawahania polecam współpracę z Panią Magdaleną.  
5
2
Na Dobre Magdalena Durska