Runy

Spotkanie z runami - jakie są korzyści?

Warto wiedzieć na początek, że odczyt run jest w formie obrazów, symboli, metafor. Podczas odczytu spływają informacje także o tym, co potencjalnie oznaczają te obrazy dla Ciebie. Jednakże to Ty najlepiej znasz siebie i swoje życie i kiedy się otworzysz zobaczysz, poczujesz, zrozumiesz dokładnie o czym dany obraz opowiada i na co zwraca uwagę. Czasem jest tak, że podczas odczytu „nic nie pasuje”. Warto zaufać procesowi , nagrać spotkanie i wracać do niego kilkukrotnie ponieważ często puzzle układają się z czasem, w ciągu kilku, kilkunastu tygodni po odczycie. Odczyt z run to nie jest uzdrawianie. Sam w sobie nie zmieni Twojego życia. Pokazuje co jest ważne, nad czym warto pochylić się, jaki obszar życia „wziąć pod lupę”. Wskazuje na pewne potencjały, opcje, które są dostępne dla Ciebie. W jaki sposób je wykorzystasz ? – decyzja należy do Ciebie.  

Otrzymasz odpowiedzi na poniższe pytania:

Wskazówki zawsze dotyczą Ciebie, nigdy osób trzecich. Są konkretną propozycją, którą możesz wykorzystać do podniesienia standardów Twojego życia.

Jak wygląda sesja 1:1

Rozkład wygląda następująco:
1. Runa wskazuje na konteksty przeszłe, w obszarze, o którym opowiada cały rozkład 
2. Runa wskazuje na Twoje tu i teraz, co jest teraz najważniejsze, na czym skupić teraz uwagę, aby dokonała się intencja, aby skorzystać z możliwości jakie masz przy sobie
3. Runa wskazuje na Twoje możliwości, co jest w Twoim polu i co może się ziścić pod warunkiem wykonania konkretnej pracy z Twojej strony (to nigdy nie jest przepowiednia, pewna przyszłość, to jedynie mowa o tym, z czego możesz skorzystać). 
4. Runa wskazuje na Twoją podświadomość, a zatem to do czego nie masz bezpośrednio dostępu, tutaj często pokazują się tematy, które są ukryte, a którymi warto się zająć, aby sięgnąć po to, czego chcesz, tutaj pokazują się tematy niezałatwione, „zepchnięte”, „zamiecione”.
5. Runa wskazuje na wyzwania, przeszkody, które mogą pojawić się w drodze do rezultatu. Ta runa czasem jest powiązana z poprzednią w związku z tym, że mamy tutaj do czynienia na ogół z tematami, lekcjami, które wracają, a których nie widzisz lub nie chcesz widzieć, aby się nimi nie zajmować. Ta runa przypomina o tym, że w drodze po pragnienia ten konkretny temat potrzeba chwycić. 
6. Runa wskazująca na rezultat. Tutaj widzisz możliwy efekt, który jest dla Ciebie osiągalny jeśli potraktujesz cały proces, rozkład poważnie i przejdziesz wszystkie kroki o których była mowa bardzo uważnie. Tutaj pokazuje się na ogół piękne zwieńczenie i bywa zaskakujące. Zawsze jest jednak pozytywne i radosne. Mnie osobiście napawa optymizmem i utwierdza w przekonaniu, że przychodzimy tu na Ziemię, aby nauczyć się kochać i rozkoszować życiem. Ciebie natomiast zostawia z większą wiarą we własne zasoby.  
Przed spotkaniem potrzebuję Twoje imię i nazwisko, którym się na co dzień posługujesz. Intencję natomiast możesz jak najbardziej ustanowić sobie przed spotkaniem. Ja nie potrzebuję jej znać. W trakcie sesji możliwe są również pytania, na które prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź.
Uwaga!
24 h przed spotkaniem potrzeba, abyś był wolny od wszelkich środków zmieniających świadomość, w tym alkohol (w dużych ilościach). Jeśli jesteś osobą, która używa regularnie, nie korzystaj proszę z sesji. 

Czas trwania spotkania: 80 - 90 min

Miejsce: online

Inwestycja: 350 zł

runyolcha

Drzewo życia

Drzewo życia zawsze wskazuje na sytuację bieżącą w Twoim życiu oraz kierunek ku przyszłości. Jest aktualne przez kilka miesięcy lub do momentu, w którym postanowisz, że już wszystkie informacje wykorzystałeś i ruszasz do przodu, wznosisz się na kolejny poziom własnych możliwości. Można zatem wracać po kolejne wersje. Tymczasem prezentacja to wielowarstwowość informacji, dlatego warto do niej wracać. Jest w niej takie bogactwo i tyle poziomów wiedzy, że za każdym razem kiedy się ją czyta objawia się kolejna i kolejna i przychodzi nowe zrozumienie, które przynosi nowe jakości.  

Jeśli wybierzesz prezentację oraz konsultację, wówczas podczas spotkania online odpowiadam na wszystkie Twoje pytania, wyjaśniam wątpliwości, doprecyzowuję cokolwiek jest dla Ciebie niejasne.

Warto mieć na uwadze, że drzewo życia samo w sobie nic nie uzdrawia, nie dokonuje zmiany. Drzewo życia z run dostarcza mnogości informacji, wzbogaca Twoje samopoznanie o nowe aspekty, nierzadko powoduje obudzenie świadomości i pobudza motywację do konkretnego kierunku zmiany. Jest doskonałym narzędziem, które możesz wykorzystać do zmiany. Warto podejść do wszystkich informacji zarówno tych w formie symboli, metafor jak i tych w formie interpretacji z otwartością. Zanim przystąpisz do spotkania lub kolejnego czytania Twojego drzewa usiądź, poczuj swoje ciało, poczuj i otwórz swoje serce. 

Znajdziesz w drzewie życia odpowiedzi na pytania dotyczące poniższych obszarów:

Drzewo życia to prezentacja, którą otrzymujesz w pliku PDF, ok 20 slajdów w formie pisemnej. Po otrzymaniu prezentacji spotykamy się online na konsultacji, w czasie której możesz zadać dowolne pytania, które pojawią się podczas czytania Twojego drzewa. Możemy także wybrać dowolny obszar do popracowania np. uwalnianie emocji, zmiana przekonań czy inny. 

Co oznaczają poszczególne kawałki drzewa życia: 

  • Twoje centrum to nic innego jak obecny Twój stan emocjonalny, energetyczny, mentalny, fizyczny. Zwykle pokazuje się tutaj to, co jest obecnie najważniejsze i „woła” o uwagę. Może to dotyczyć spraw zawodowych, osobistych, zdrowotnych. Czasem jest to temat, którego jesteś świadomy, a często także to tematy, które są wyparte lub którym nie chcesz się przyglądać. 
  • Możliwości to część, która pokazuje jaka jest droga Twojego rozwoju, której możesz sam nie dostrzegać oraz co możesz zrobić, aby nią podążać. Często skupiamy uwagę na tematach, w których utykamy i nie widzimy rozwiązania. Bywa tak, że wystarczy zmienić kierunek patrzenia i nowe rozwiązania pojawiaja się.
  • Wyzwania  to jest część, w której usłyszysz to, co jest do zmiany. Co potrzebujesz zmienić, czego dotknąć, aby móc się rozwijać, aby żyć w pokoju serca oraz aby móc lepiej skorzystać z potencjałów jakie masz w sobie. Przykładem wyzwania może być zmiana perspektywy, postrzegania siebie lub/i ludzi świata, zaprzestanie zmagania się z życiem na rzecz akceptacji.  
  • Odpuść energię to kawałek, który mówi o tym, że potrzeba zmienić kierunkowanie swojej uwagi np. jesteś osobą, która odhacza zadania, zatem prawdopodobnie potrzeba więcej balansu w dawaniu i otrzymywaniu lub/i nauczenie się dbania o odpoczywanie, relaks.
  • Zasilaj energią to nic innego jak skontaktowanie się ze swoim sercem, intuicją oraz doświadczeniem i znalezienie obszarów, które Cię cieszą, koją, balansują, dodają Ci skrzydeł. Niezmiernie ważny kawałek, który często ignorujemy, tym samym ignorując swoje potrzeby. 
  • Słabsza strona to obszar, który jest często nieświadomy. Mogą tu się pojawiać tematy z dzieciństwa, które w jakiś sposób „pracują” w Twoim życiu. Często dotyczą poczucia własnej wartości lub podstawowych potrzeb, w których są deficyty do zabezpieczenia. Warto mieć świadomość pojawiających się tu obszarów, niekoniecznie chodzi o to,aby je wzmacniać.
  • Mocna strona to część, której często nie widzisz i warto, aby ją zobaczyć lub/i obszar, cecha, zasób, wartość, którą doskonale znasz i którą warto, abyś pielęgnował, doceniał, uwypuklał, zaczął z niej lepiej korzystać.  

Drzewo życia zawiera tak dużo informacji, wskazówek, że część z nich możesz rozumieć i czuć w momencie czytania, części możesz nie rozumieć lub może wydawać Ci się, że nie są o Tobie. Zawsze proponuję, aby dać sobie czas. Wracać do odczytu. Poczekać, aż kolejne „puzzle” się poskładają w odpowiedni obraz. Nastąpi to wtedy kiedy jest w Tobie gotowość do ich doświadczenia.

Jeśli zamawiasz tylko prezentację bez konsultacji, wówczas napisz do mnie, wystarczy Twoje imię i nazwisko. Po dokonaniu przedpłaty otrzymasz w ciągu 10 dni Twoje drzewo życia drogą mailową. 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, wątpliwości napisz do mnie. 

Uwaga! 

Jeśli jesteś osobą, która korzysta regularnie ze środków zmieniających świadomość nie korzystaj proszę z moich usług. 

Inwestycja: 350 zł PDF

Inwestycja: 400 zł PDF + konsultacja 1h

Magda zrobiła dla mnie Drzewo Życia

Staranność wykonania tej pracy, ilość wglądów i informacji mnie zachwyciła. Polecam jako formę głębszego poznania siebie

Małgosia

Odbyłam podróż po świecie RUN

Po raz kolejny odbyłam tę podróż bo pomaga mi poznać siebie i poprawia jakość mojego życia. To niesamowite móc wejść w niecodzienną rzeczywistość i przemierzyć ją. Utwierdzam się w przekonaniu, że to, co najważniejsze, dzieje się w przestrzeni serca Magdalena Durska czyta z mojego pola jak z otwartej książki. Rozkłada runy i mówi o moim życiu, wszystko się zgadza! Widzę wyraźnie co mogę zmienić by wybrać inną, lepszą drogę i odnaleźć prawdziwe szczęście. Idę za głosem serca i robię to co kocham. I nie dziwię się, gdy wszystko układa się znacznie lepiej, niż mogłam to sobie wyobrazić.

Kochana, bardzo mi pomagasz. Dziękuje za Twoje Na Dobre, gdzie tworzysz piękne przestrzenie dla kobiet i mężczyzn. Masz cudny dar

Monika

Od razu poczułam, że chcę doświadczyć spotkania z nią

Magdę poznałam w maju 2021 r. i od razu poczułam, że chcę doświadczyć spotkania z nią. Runy dotknięte palcami Magdy naprawdę żyją, a razem z wizjami, które ma ich właścicielka podczas sesji, zadziwiająco celnie trafiają w problem. W czasie spotkania nie rozumiałam sensu opisywanych obrazów, które pojawiały się przed oczami Magdy, ale intuicyjnie czułam, że to jest ważne i prawdziwe, przeżywałam silne emocje. Potrzebowałam kilku dni, żeby ochłonąć. Nagrałam sesję na dyktafon, potem w domu spisałam jeszcze najważniejsze rzeczy i wracam do tych notatek co jakiś czas. Życie toczyło się (i toczy) swoim rytmem i niczego nie zakładając, stopniowo odkrywam sens poszczególnych run i związanych z nimi wizji Magdy. To niesamowite uczucie! Prawie 7 miesięcy po sesji widzę, że wszystko to, o czym mówiła Magda powoli się urzeczywistnia. Magda jest bardzo ciepłym, otwartym człowiekiem, a Jej praca nie kończy się wraz z wyjściem klienta za drzwi. Nie raz już rozwiała moje wątpliwości, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam spotkanie z Magdą! Jeżeli czujesz, że runy mają Ci coś do powiedzenia to z pewnością będziesz bardzo usatysfakcjonowana (-any).

Monika K.

Drzewo życia jest świetne!

Opracowanie jest czytelne, konkretne i ... to cała Ja! Potrzeba kontaktu z naturą i te wszystkie postacie, które tak są mi bliskie. Dosłownie czytając ich opis, czułam gorąco rozpływające się po ciele. Kobieta w niebieskiej sukni jest jeszcze dla mnie tajemnicą. Nadal jestem na drodze poznania i uwierzenia w siebie.

Otrzymałam kilka odpowiedzi na pytania, które w sobie nosiłam i potwierdzenie w jakim kierunku powinnam zmierzać.

Ach, mogłabym tu pisać i pisać jak bardzo to "czytanie" jest ze mną spójne

Katarzyna

Połączyła w wypracowany przez siebie sposób channelling i czytanie run

Tydzień temu spotkałam się z Magdalena - tym razem trochę inaczej niż zwykle do tej pory:) Magda "czyta runy" - połączyła w wypracowany przez siebie sposób channelling i czytanie run - i opisuje obrazami to co widzi, opowiada co widzi - czytając z pola. Chciałam to poczuć.... runy pojawiały się na mojej drodze wcześniej ale nigdy nie zgłębiałam ich znaczenia, pochodzenia i przekazu. Nie byłam świadoma, że to jest/był język, że pochodzi ze Skandynawii oraz kultur germańskich. Gdy dowiedziałam się, że Magda się w tym na swój sposób specjalizuje - poczułam, że chcę ich ( run) "posłuchać".

Niesamowite to była dla mnie sesja... miałam swoją intencję ale była ona otwarta....a "czytanie" run jest o przeszłości, o tym co teraz, o możliwościach , o tym co w podświadomości, o tym co po drodze i o rozwiązaniu (całego kontekstu) - powoli obrazy i słowa układają się w zrozumiałą całość, wątki się łączą ....Dziękuję Magdalena za ten wgląd. Mam w sercu obrazy i słowa - i to ma dla mnie ogromną wartość

Amelia

Z całego serca polecam runy w wykonaniu Magdaleny Durskiej.

Do sesji przystąpiłam z konkretną intencją.Otrzymałam bardzo czytelne informacje, obrazy , a co najbardziej mnie ujęło, runistka określiła źródło blokad mojego rozwoju i zmian zawodowych. Bardzo ciekawy i oryginalny sposób czytania run, poparty chanelingiem . Wow po prostu PETARDA!!! Kochani jeśli dręczy Was niemoc albo czujecie się jak pod taflą lodu i nie widzicie wyjścia NIE ZASTANAWIAJCIE się ani chwilę. Sesja z runami u Magdaleny Durskiej to najlepszy prezent, jaki możecie sobie sprawić.

Renata

Runy przyszły do mnie spod skrzydeł Magdy

i oświetliły tematy które moja podświadomość zręcznie chowa w cień..  Piękna przygoda, polecam z całego serca!

Natalia

Pięknej sesji Drzewo Życia doświadczyłam

u Magdy. Magda ma dar widzenia bardzo poetyckich obrazów i jednoczesnego przekazywania swoim klientom bardzo jasnych, konkretnych wskazówek! polecam bardzo!

Małgorzata

Wielokrotnie wracałam do drzewa życia, bo jest tam tyle informacji, że trzeba je przyjmować stopniowo.

Bardzo ważne drogowskazy, sposób postępowania, kierunek doświadczenia w życiu Wielokrotnie wracałam do drzewa, bo jest tam tyle informacji, że trzeba je przyjmować stopniowo. Świadomość nie ogarnia tylu poziomów które tam są zawarte by je zrozumieć od razu.

Inaczej się funkcjonuje w codzienności z taką wiedzą o sobie jaką otrzymałam w drzewie życia.

w drzewie życia wyszło że jestem wielo-toaletowa. Nie przyjęłam tego na początku, bo miałam inne założenia i inne oczekiwania. Kiedy wracałam do drzewa życia i czytałam jego treść, zintegrowałam te wiadomości, jestem ogromnie wdzięczna za te wskazówki. To poszerzyło zdecydowanie moją świadomość osobie, ułatwiło kierowanie działaniami i zeszło ze mnie ciśnienie, że muszę znaleźć jedną rzecz. Inaczej się funkcjonuje w codzienności z taką wiedzą o sobie jaką otrzymałam w drzewie życia..

Dlaczego akurat runy?

Pewnego dnia przyszedł do mnie mój syn Michał, który chciał podarować mi drewniany wisiorek. Zapytał mnie co chciałabym, aby mi na nim wyrył. Po chwili zastanowienia odpowiedziałam, że runę. Jednak ponieważ nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z runami, poprosiłam go, aby zaczekał na konkretną, którą znalazłam niebawem. Pierwsza, którą odkryłam była runa Gebo, która dosłownie oznacza dar, podarunek. Jej znaczenie interpretacyjne to równowaga, harmonia między energią męską i żeńską. Było to niezwykle ciekawe ponieważ w tym momencie życia nieco brakowało mi tejże harmonii. Powstał wisiorek, który nosiłam przez kilka tygodni. Jednocześnie rozbudziła się moja miłość do run. Zaczęłam zgłębiać wiedzę na ich temat. Zaskakujące dla mnie było to, że odkrywało się przede mną krok po kroku, co mam robić. Nagle pojawiały się osoby na mojej drodze, które prowadziły mnie „za rękę” dokładając kolejne puzzle i mówiły: a teraz czas na przygotowanie własnych run, a teraz czas na wyjście do świata, a teraz czas na połączenie z czytaniem, a teraz czas na drzewo życia. Cała historia wydaje się mistyczna, a jednak wydarzyła się naprawdę. Przypomina mi o tym, że życie jest magiczne, potrzeba tylko odrobinę odwagi i zaufania, aby w to uwierzyć.

Runy kilka faktów: