Runy

Spotkanie z runami - jakie są korzyści?

Otrzymasz odpowiedzi na poniższe pytania:

Wskazówki zawsze dotyczą Ciebie, nigdy osób trzecich. Są konkretną propozycją, którą możesz wykorzystać do podniesienia standardów Twojego życia.

Jak wygląda sesja 1:1

Rozkład wygląda następująco:
1. Runa wskazuje na konteksty przeszłe, w obszarze, o którym opowiada cały rozkład 
2. Runa wskazuje na Twoje tu i teraz, co jest teraz najważniejsze, na czym skupić teraz uwagę, aby dokonała się intencja, aby skorzystać z możliwości jakie masz przy sobie
3. Runa wskazuje na Twoje możliwości, co jest w Twoim polu i co może się ziścić pod warunkiem wykonania konkretnej pracy z Twojej strony (to nigdy nie jest przepowiednia, pewna przyszłość, to jedynie mowa o tym, z czego możesz skorzystać 
4. Runa wskazuje na Twoją podświadomość, a zatem to do czego nie masz bezpośrednio dostępu, tutaj często pokazują się tematy, które są ukryte, a którymi warto się zająć, aby sięgnąć po to, czego chcesz, tutaj pokazują się tematy niezałatwione, „zepchnięte”, „zamiecione”.
5. Runa wskazuje na wyzwania, przeszkody, które mogą pojawić się w drodze do rezultatu. Ta runa czasem jest powiązana z poprzednią w związku z tym, że mamy tutaj do czynienia na ogół z tematami, lekcjami, które wracają, a których nie widzisz lub nie chcesz widzieć, aby się nimi nie zajmować. Ta runa przypomina o tym, że w drodze po pragnienia ten konkretny temat potrzeba chwycić. 
6. Runa wskazująca na rezultat. Tutaj widzisz możliwy efekt, który jest dla Ciebie osiągalny jeśli potraktujesz cały proces, rozkład poważnie i przejdziesz wszystkie kroki o których była mowa bardzo uważnie. Tutaj pokazuje się na ogół piękne zwieńczenie i bywa zaskakujące. Zawsze jest jednak pozytywne i radosne. Mnie osobiście napawa optymizmem i utwierdza w przekonaniu, że przychodzimy tu na Ziemię, aby nauczyć się kochać i rozkoszować życiem. Ciebie natomiast zostawia z większą wiarą we własne zasoby.  
Przed spotkaniem potrzebuję Twoje imię i nazwisko, którym się na co dzień posługujesz. Intencję natomiast możesz jak najbardziej ustanowić sobie przed spotkaniem. Ja nie potrzebuję jej znać. W trakcie sesji możliwe są również pytania, na które prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź.
Uwaga!
24 h przed spotkaniem potrzeba, abyś był wolny od wszelkich środków zmieniających świadomość, w tym alkohol. Jeśli jesteś osobą, która używa regularnie, nie korzystaj proszę z sesji. 

Czas trwania spotkania: 120 min

Miejsce: online/gabinet Poznań

Inwestycja: 300 zł

Drzewo życia

Drzewo życia to prezentacja ok 30 stron, która jest Twoją mapą ułatwiającą nawigowanie po Twoim oceanie życia. Możesz również wybrać wersję sesji online. 

Drzewo życia zawsze wskazuje na sytuację bieżącą w związku z tym, że każdy z nas co jakiś czas się zmienia lub zmienia niektóre elementy siebie, swojego życia. Zatem znajdziesz w nim odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego tu i teraz oraz tego jak lepiej nawigować z tym, co w Tobie najlepsze w przyszłości. Niektóre elementy Ciebie są niezmienne jeśli tak postanowisz i wówczas one oczywiście również pokażą się w Drzewie Życia. 

Znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania:

Drzewo życia nie wymaga spotkania.
Prezentacja zawiera zdjęcie każdej runy z 7 wybranych, jej opis, opis obrazów, interpretacja oraz podsumowanie.
Przygotowuję ją w oparciu o odczyt z Twojego pola informacyjnego (morfogenetycznego).
Jedyne co potrzebuję to Twoje imię i nazwisko oraz adres email na który mam wysłać prezentację – plik PDF. 

W ciągu 14 dni od dokonania wpłaty otrzymujesz swoje drzewo życia – mapę, z którą znacznie łatwiej jest nawigować. 

Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, wątpliwości napisz do mnie. 

Uwaga! 

Jeśli jesteś osobą, która korzysta regularnie ze środków zmieniających świadomość nie korzystaj proszę z moich usług. 

Inwestycja: 500 zł wersja pdf

Magda zrobiła dla mnie Drzewo Życia

Staranność wykonania tej pracy, ilość wglądów i informacji mnie zachwyciła. Polecam jako formę głębszego poznania siebie

Małgosia

Odbyłam podróż po świecie RUN

Po raz kolejny odbyłam tę podróż bo pomaga mi poznać siebie i poprawia jakość mojego życia. To niesamowite móc wejść w niecodzienną rzeczywistość i przemierzyć ją. Utwierdzam się w przekonaniu, że to, co najważniejsze, dzieje się w przestrzeni serca Magdalena Durska czyta z mojego pola jak z otwartej książki. Rozkłada runy i mówi o moim życiu, wszystko się zgadza! Widzę wyraźnie co mogę zmienić by wybrać inną, lepszą drogę i odnaleźć prawdziwe szczęście. Idę za głosem serca i robię to co kocham. I nie dziwię się, gdy wszystko układa się znacznie lepiej, niż mogłam to sobie wyobrazić.

Kochana, bardzo mi pomagasz. Dziękuje za Twoje Na Dobre, gdzie tworzysz piękne przestrzenie dla kobiet i mężczyzn. Masz cudny dar

Monika

Od razu poczułam, że chcę doświadczyć spotkania z nią

Magdę poznałam w maju 2021 r. i od razu poczułam, że chcę doświadczyć spotkania z nią. Runy dotknięte palcami Magdy naprawdę żyją, a razem z wizjami, które ma ich właścicielka podczas sesji, zadziwiająco celnie trafiają w problem. W czasie spotkania nie rozumiałam sensu opisywanych obrazów, które pojawiały się przed oczami Magdy, ale intuicyjnie czułam, że to jest ważne i prawdziwe, przeżywałam silne emocje. Potrzebowałam kilku dni, żeby ochłonąć. Nagrałam sesję na dyktafon, potem w domu spisałam jeszcze najważniejsze rzeczy i wracam do tych notatek co jakiś czas. Życie toczyło się (i toczy) swoim rytmem i niczego nie zakładając, stopniowo odkrywam sens poszczególnych run i związanych z nimi wizji Magdy. To niesamowite uczucie! Prawie 7 miesięcy po sesji widzę, że wszystko to, o czym mówiła Magda powoli się urzeczywistnia. Magda jest bardzo ciepłym, otwartym człowiekiem, a Jej praca nie kończy się wraz z wyjściem klienta za drzwi. Nie raz już rozwiała moje wątpliwości, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Z całego serca polecam spotkanie z Magdą! Jeżeli czujesz, że runy mają Ci coś do powiedzenia to z pewnością będziesz bardzo usatysfakcjonowana (-any).

Monika K.

Drzewo życia jest świetne!

Opracowanie jest czytelne, konkretne i ... to cała Ja! Potrzeba kontaktu z naturą i te wszystkie postacie, które tak są mi bliskie. Dosłownie czytając ich opis, czułam gorąco rozpływające się po ciele. Kobieta w niebieskiej sukni jest jeszcze dla mnie tajemnicą. Nadal jestem na drodze poznania i uwierzenia w siebie.

Otrzymałam kilka odpowiedzi na pytania, które w sobie nosiłam i potwierdzenie w jakim kierunku powinnam zmierzać.

Ach, mogłabym tu pisać i pisać jak bardzo to "czytanie" jest ze mną spójne

Katarzyna

Połączyła w wypracowany przez siebie sposób channelling i czytanie run

Tydzień temu spotkałam się z Magdalena - tym razem trochę inaczej niż zwykle do tej pory:) Magda "czyta runy" - połączyła w wypracowany przez siebie sposób channelling i czytanie run - i opisuje obrazami to co widzi, opowiada co widzi - czytając z pola. Chciałam to poczuć.... runy pojawiały się na mojej drodze wcześniej ale nigdy nie zgłębiałam ich znaczenia, pochodzenia i przekazu. Nie byłam świadoma, że to jest/był język, że pochodzi ze Skandynawii oraz kultur germańskich. Gdy dowiedziałam się, że Magda się w tym na swój sposób specjalizuje - poczułam, że chcę ich ( run) "posłuchać".

Niesamowite to była dla mnie sesja... miałam swoją intencję ale była ona otwarta....a "czytanie" run jest o przeszłości, o tym co teraz, o możliwościach , o tym co w podświadomości, o tym co po drodze i o rozwiązaniu (całego kontekstu) - powoli obrazy i słowa układają się w zrozumiałą całość, wątki się łączą ....Dziękuję Magdalena za ten wgląd. Mam w sercu obrazy i słowa - i to ma dla mnie ogromną wartość

Amelia

Z całego serca polecam runy w wykonaniu Magdaleny Durskiej.

Do sesji przystąpiłam z konkretną intencją.Otrzymałam bardzo czytelne informacje, obrazy , a co najbardziej mnie ujęło, runistka określiła źródło blokad mojego rozwoju i zmian zawodowych. Bardzo ciekawy i oryginalny sposób czytania run, poparty chanelingiem . Wow po prostu PETARDA!!! Kochani jeśli dręczy Was niemoc albo czujecie się jak pod taflą lodu i nie widzicie wyjścia NIE ZASTANAWIAJCIE się ani chwilę. Sesja z runami u Magdaleny Durskiej to najlepszy prezent, jaki możecie sobie sprawić.

Renata

Runy przyszły do mnie spod skrzydeł Magdy

i oświetliły tematy które moja podświadomość zręcznie chowa w cień..  Piękna przygoda, polecam z całego serca!

Natalia

Pięknej sesji Drzewo Życia doświadczyłam

u Magdy. Magda ma dar widzenia bardzo poetyckich obrazów i jednoczesnego przekazywania swoim klientom bardzo jasnych, konkretnych wskazówek! polecam bardzo!

Małgorzata

Niechaj nikt nie nacina run, Jeśli nie potrafi się nimi posługiwać. Już niejednego śmiałka wywiodły one w pole​

Przed-chrześcijańskie wierzenia germańskie zaznaczały ogromną potęgę słowa, które posiada moc kreacji; “wypowiadanie słów miało ogromny wpływ na życie. Wygłoszenie konkretnej sentencji nie mogło być cofnięte, ani kwestionowane ponieważ głośne jego wypowiedzenie materializowało się. To słowa kreują rzeczywistość – taka filozofia przyświecała tymże wierzeniom. Znalazło to odzwierciedlenie wiele lat później także w filozofii m.in. u Heideggera, która podkreśla, że język to istotny element nadający strukturę percepcji. Doświadczamy świata w taki sposób w jaki wymaga tego od nas język. W tradycyjnych społecznościach germańskich wierzono, że zwerbalizowanie myśli jest istotną częścią materii, która się pojawia po tejże werbalizacji.  

Runy kilka faktów:

Dlaczego akurat runy?

Pewnego dnia przyszedł do mnie mój syn Michał, który chciał podarować mi drewniany wisiorek. Zapytał mnie co chciałabym, aby mi na nim wyrył:). Po chwili zastanowienia odpowiedziałam, że runę. Jednak ponieważ nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z runami, poprosiłam go, aby zaczekał na konkretną, którą znalazłam niebawem. Pierwsza,którą odkryłam była runa Gebo, która dosłownie oznacza dar, podarunek. Jej znaczenie interpretacyjne to równowaga, harmonia między energią męską i żeńską. Było to niezwykle ciekawe ponieważ w tym momencie życia nieco brakowało mi tejże harmonii. Powstał wisiorek, który nosiłam przez kilka tygodni. Jednocześnie rozbudziła się moja miłość do run. Zaczęłam zgłębiać wiedzę na ich temat. Zaskakujące dla mnie było to, że odkrywało się przede mną krok po kroku, co mam robić. Nagle pojawiały się osoby na mojej drodze, które prowadziły mnie „za rękę” dokładając kolejne puzzle i mówiły: a teraz czas na przygotowanie własnych run, a teraz czas na wyjście do świata, a teraz czas na połączenie z czytaniem, a teraz czas na drzewo życia. Cała historia wydaje się mistyczna, a jednak wydarzyła się naprawdę. Przypomina mi o tym, że życie jest magiczne, potrzeba tylko odrobinę odwagi i zaufania, aby w to uwierzyć.